Лідер ПДМШ отримав найбільшу підтримку глядачів “Нових лідерів”
Більш як 17 відсотків глядачів четвертого випуску телевізійного проекту “Нові лідери” підтримали в СМС-голосуванні Геннадія Друзенка, співзасновника й одного з керівників Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова, що є найкращим показником серед усіх дев’яти претендентів.
Результати голосування, яке відбулося під час ефіру передачі 25 жовтня на ICTV, були оприлюднені на сайті телешоу вчора. Ось як вони виглядають за набраними відсотками:
ГЕННАДІЙ ДРУЗЕНКО – 17.43%
МАКСИМ БОРОДІН – 15.31%
ОЛЬГА МАТЮШИНА – 14.24%
СЕРГІЙ ЗАМІДРА – 13.04%
ДЕНИС МІНІН – 11.26%
АННА ПЕТРОВА – 8.32%
ІРИНА ЗАСЛАВЕЦЬ – 7.93%
СЕРГІЙ БРЕУС – 7.82%
ОЛЕКСАНДР СЛАВСЬКИЙ – 4.65%
“Ми показали найкращий результат, – каже Геннадій Друзенко, який не відділяє себе від ПДМШ в цьому змаганні за мільйон гривень на реалізацію власного проекту. – Але колеги дихають у потилицю. Надалі конкуренція обіцяє бути ще запеклішою. Розслаблятись не можна в жодному разі”.
У четвертому випуску програми аналізували відповіді претендентів під час їхньої перевірки на поліграфі, більше відомому як “детектор брехні”. І цього разу не обійшлося без “закидів”. Наприклад, новий член Відбіркового комітету Віталій Шабунін – голова громадської організації “Центр протидії корупції” – чомусь вирішив, що Друзенко буцімто не захотів розкривати інформацію про активи своєї сім’ї. Геннадію довелося кілька разів пояснювати, що така інформація в його декларації є, і він лише не хотів “ганяти” своїх батьків-пенсіонерів (причому мати – після операції) до податкової за довідкою. Невідомо, чи зрозумів пояснення лідера ПДМШ лідер боротьби з корупцією, але глядачі в Друзенка-корупціонера явно не повірили.
Була також спроба звинуватити Друзенка в тому, що він часто міняє політичні сили – це при тому, що він не є членом жодної! Насправді, як пояснив “звинувачений”, він лише співпрацює з лідерами, депутатами, посадовцями, які готові допомогти ПДМШ.
***
У конкурсі “Нові лідери”, переможець якого отримає 1 млн. грн., Геннадій Друзенко бере участь з проектом “Мобільна клініка для “сірої зони”. Проект передбачає, що на контрольованих урядом сільських територіях поруч із лінією фронту (у межах прибл. 5 км) працюватимуть дві мобільні клініки, які забезпечуватимуть безоплатне надання базових медичних послуг місцевому населенню. Кожна така клініка включатиме два транспортні засоби ПДМШ – швидка і мінібус – з бригадою медиків. Очікується, що кожна мобільна клініка обслуговуватиме в середньому близько 30 пацієнтів на день.
Необхідність застосування підходу “мобільна клініка” обумовлена вкрай незадовільним станом медичного забезпечення на прифронтових територіях. Так, за даними проведеного в липні 2017 р. дослідження (REACH 2017 Area Based Assessment, GCA, 5 km within the line of contact), дві третини закладів охорони здоров’я (54 з 81) у 27 містах і 73 селах у 500-кілометровій смужці вздовж лінії зіткнення зазнали пошкоджень. Багато з цих закладів стикаються з перебоями в постачанні електроенергії та води, причому не мають резервних джерел постачання.
З детальною концепцією проекту “Мобільна клініка” (англійською мовою) можна ознайомитися на сайті ПДМШ.
Фрагмент передачі ICTV 25.10.2018. Джерело: https://youtu.be/WPXT4HLJT-g
Передача на каналі ICTV повністю