«В ПДМШ всі приїжджають з єдиною метою: рятувати людей і допомагати виграти війну»
Катерина за фахом — фінансистка. У Києві під час війни не сиділа, склавши руки, а працювала у різних фундаціях. Утім, їй було цього недостатньо. Каже, що кілька разів проходила курси такмеду «і готова була поїхати парамедиком, якби взяли».
«Було таке відчуття, що потрібно поїхати і допомагати руками, потрібно бути десь поряд з людьми, які або на фронті, або поряд з фронтом, або рятують людей».
Вона довго шукала, куди б поїхати, аби бути корисною, зверталася в кілька організацій, але їй ніхто не відповів. Ніхто, крім ПДМШ.
На ротації в ПДМШ фінансистка Катерина працює на кухні — годує тих, хто безпосередньо рятує захисників України.
Наталя — колега Катерини, бо теж годує медиків ПДМШ. Проте в мирному житті вона має зовсім іншу професію — інструктор з йоги та консультант з питань здорового харчування.
Чоловік Наталі на фронті отримав поранення, і його врятували такі самі медики-добровольці, як у ПДМШ. «Тому я безмежно вдячна людям, які це роблять, які рятують бійців, і просто хотіла допомогти їм тим, що вмію найкраще, — розповідає вона. — Рятувати життя я не вмію, але готувати вважаю, що вмію».
Тож залишила своїх учнів чекати, залишила двох алабаїв під опікою свекра і вирушила на ротацію в ПДМШ.
За словами Катерини, «в ПДМШ всі приїжджають з однією метою, єдиною, що має значення: рятувати людей і допомагати виграти війну — все одно, що ти робиш».